NASZ ZESPÓŁ

8ba6a5c4-261f-48ff-beac-464449d475f3

LENA ZUCHNIAK

Założycielka Fame Akademii Estradowej, zajęcia wokalne

Absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie (Wydział Edukacji Muzycznej, specjalność: dyrygentura chóralna), ZPSM II st. im. F. Chopina w Warszawie w klasie saksofonu i Wydziału Piosenki oraz Podyplomowego Studium Jazzowego (wokalistyka jazzowa). Absolwentka PSM I st. im. K. Kurpińskiego w Warszawie (klasa skrzypiec). Solistka zespołu dziecięcego „Tęcza”, wokalistka trio wokalnego „Tiramisu”. Laureatka licznych festiwali.

Współpracowała z wieloma artystami jako muzyk sesyjny (śpiew, saksofon). Brała udział w programach „Tęczowy Music Box”, „Co jest grane?”, „Randka w ciemno”. Przez wiele lat występowała w programie TVP 1 „Jaka to melodia”, w którym śpiewała i grała na saksofonie i innych instrumentach. Współpracowała z teatrem Studio Buffo, teatrem Komedia.

W 2014 roku założyła autorską szkołę musicalową „FAME Akademia Estradowa”. Od wielu lat związana z teatrem muzycznym ROMA jako wokalistka, dyrygent, trener wokalny. Prowadzi zespoły wokalne na Wydziale Wokalno-Aktorskim Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

427166c2-7b35-4429-9ffd-403b31c859ad

Małgorzata Woszczyk

Taniec - manager FAME na mokotowie

   Tancerka, choreograf, instruktor fitness (specjalność Taniec Sportowy w Polskiej Akademii Sportu). Od wielu lat prowadzi zajęcia taneczne w Fame. Jej pasją jest również akrobatyka, którą równolegle z tańcem trenowała od dziecka. Pracuje z dziećmi i młodzieżą na zajęciach, warsztatach i obozach artystycznych oraz podczas lekcji indywidualnych. Brała udział w ceremoniach przedmeczowych oraz pokazach tanecznych podczas UEFA EURO 2012 na Stadionie Narodowym w Warszawie. W roku 2023/2024 postanowiła poszerzyć swoją taneczną wiedzę na dodatkowym kursie dla Instruktorów Tańca.

cbe15635-53ac-4d5b-b7c0-25b49b0a04f9

Agata Dąbrowska

Zajęcia wokalne - manager FAME na bródnie

wokalistka, kompozytorka, aranżerka, producentka muzyczna, autorka tekstów.

Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach (Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej) oraz PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego w Nysie. 

Znana z programu „Jaka to melodia?”, występowała na deskach Teatru Studio Buffo, a obecnie jest wokalistką w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie.

Ma na swoim koncie współpracę z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, m.in. z zespołem Bajm, Wilki, Stanem Borysem, Robertem Janowskim, Zygmuntem Kuklą, Orkiestrą Adama Sztaby 

Laureatka wielu konkursów m.in. programu TVN "Droga do gwiazd",
I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Jazzowej i Rozrywkowej w Elblągu. 

Ma ogromne doświadczenie sceniczne, telewizyjne oraz studyjne, użycza swojego głosu także w studiach dubbing'owych.

W 2012r. wydała swój debiutancki singiel "A Ty, kim jesteś?", do którego napisała słowa i muzykę.

Wokalistka, kompozytorka i producentka w zespole Warsaw Afrobeat Orchestra. 

Autorka i prowadząca program muzyczny "sTakaToMuza", który był objęty programem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego" - "Kultura w sieci". 

878ce94a-6cce-43c7-975e-4380f0d4c638

Zuzanna Łukawska

Zajęcia wokalne

Studentka musicalu na wydziale wokalno-aktorskim na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Ukończyła Warsztaty Aktorskie Doroty Zięciowskiej w Krakowie oraz liczne warsztaty musicalowe m.in. w Teatrze Muzycznym Variete oraz Teatrze Muzycznym Roma.

9c4d4f4d-12a1-4f4a-826e-b54824a982c2

Marta Tchórzewska

Zajęcia wokalne

Studentka musicalu na wydziale wokalno-aktorskim na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie i absolwentka Szkoły Muzycznej I st. w klasie fortepianu. Oprócz śpiewu realizuje się aktorsko, grając na deskach Teatru Es w Siedlcach w spektaklach bajkowych takich jak ,,Mały Książę” ,,Antygona” ,,Nowe Szaty Cesarza”. Zwyciężczyni festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej”

25b237b0-0803-4665-b4be-fe5a1f2c22ee

Renata Włodarek

Zajęcia wokalne / rytmika

Absolwentka Warszawskiej Akademii Muzycznej, specjalność Prowadzenie Zespołów Wokalnych i Instrumentalnych oraz wydziału Dyrygentury Chóralnej Konserwatorium w Wilnie. Dyplomowany nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem w umuzykalnianiu: przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, liceum, studentów. Założycielka chóru kameralnego „Czerwone Korale” działającego od 2010 roku w gminie Michałowice.

c033fc18-1d26-4051-8a19-2b47dbf5fea4

Marta Szurgot

Zajęcia wokalne / rytmika

Absolwentka Akademii Muzycznej im.Fryderyka Chopina w Warszawie, specjalizacji Prowadzenia Zespołów Wokalnych i Wokalno - Instrumentalnych. Od 20 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi prowadząc zajęcia umuzykalniające, teatralne, wokalne. Prowadząc szkolenia, warsztaty muzyczno - ruchowe dla studentów i nauczycieli stosuje innowacje i metody aktywizujace ułatwiające proces ksztalcenia.Tworca piosenek dziecięcych, oprawy muzycznej spektakli teatralnych. Autor tekstów i muzyki, publikacji „Muzyczna Podróż śladami legend polskich"- trzech musicali dziecięcych z instruktażem metodycznym dla nauczycieli.Jako trener wokalny i teatralny współpracuje z licznymi Placówkami Oświaty i Kultury w Warszawie m.in Zespołem Wolskich Placówek Edukacji Kulturalnej, Teatrem Ochoty, Instytutem Ksztalcenia Kadr Pedagogicznych i in. przygotowując dzieci, młodzież i dorosłych do licznych występów scenicznych, konkursów i festiwali( „Pamiętajmy o Osieckiej", „Szansa na Sukces" i innych.)

3a76abb9-1ed8-4e41-9ebb-fbc8a98cb3ad

Helena Hajkowicz

Taniec

Helena jest tancerką,aktorką i choreografką z wieloletnim doświadczeniem scenicznym.

Absolwentka AST we Wrocławiu. Studentka choreografii na UMFC w Warszawie. Współpracowała z teatrami w Polsce i za granicą- w Chinach ,Rumunii,Czechach, w Niemczech. W ostatnim roku utworzyła choreografię dla kieleckiego teatru „Kubuś” oraz do spektaklu „Ból” w warszawskim Collegium Nobilium.

36978402-faae-4d09-9cc9-bdbe76de6db5

Klaudia Optułowicz

Taniec

Tancerka teatralna i estradowa. Choreograf i instruktor tańca. Pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny, instruktor tańca. Specjalizuje się w stylach takich jak teatr tańca, jazz, modern.

8d3faf5f-fc91-4656-bffb-d67654405e13

Szymon Kołodziej

Aktorstwo

Aktor teatralny i filmowy. Ukończył szkołę aktorską im Aleksandra Sewruka w Olsztynie. Pracował w teatrach w Gnieźnie, Koszalinie i Olsztynie. Na scenach teatralnych powierzono mu m.in. rolę Romea w "Romeo i Julia" Szekspira oraz Artura w "Tangu" Mrożka. Znany szerszej publiczności z ról w serialach: "Korona Królów", "Święty" i "Kurierzy". Uwielbia pracować z dziećmi i młodzieżą obserwując jak ogromna i piękna jest ich wyobraźnia i pomysłowość. W trakcie jednych z pierwszych zajęć naznaczony przez dzieci pseudonimem "Pan Loczek".

61848520-e157-46e5-ad79-f0a3178a63db

Marcin Starosta

Aktorstwo

Student reżyserii w Akademii Teatralnej w Warszawie. Interesuje się teatrem z pogranicza pedagogiki teatralnej i performatyki. Reżyser „Akademii Pamięci” prezentowanej w Komunie Warszawa i spektaklu „Hamlet - Mała Premiera”, w Teatrze Polskim w Poznaniu, który zdobył II miejsce w konkursie Szekspir Off na 23. Międzynarodowym Festiwalu Szekspirowskim w Gdańsku.

2d09d7a3-ca77-410f-a34f-a5cd916ce929

Kamil Owczarek

Aktorstwo

Aktor teatralny, muzyk, ,,Pan od rytmiki" i nie tylko:) Związany z Teatrem Roma Nova scena, Teatrem Collegium Nobilium oraz Teatrem Muzycznym w Toruniu.

be8c1d62-4f05-4096-a4fc-0a85020bef87

Agnieszka Szewczyk

wychowawca - opieka nad dziećmi podczas zajęć i przerw

Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w przedszkolach na terenie całej Warszawy.

Dobry duch Akademii FAME 🙂

ac833e5f-d19b-4d3d-a4a0-c422efa009ae

Daniel Skutela

koordynacja, administracja

Muzyk, multiinstrumentalista i dyplomowany realizator dźwięku. Od wielu lat zajmuje się efektami specjalnymi i oprawą multimedialną. Założyciel firmy „Leia Display System”, która zajmuje się projektowaniem, produkcją i wdrażaniem hologramów i efektów specjalnych do teatrów i parków rozrywki na całym świecie. Zaangażowany w pomoc przy zarządzeniu szkołą FAME akademia estradowa. Prywatnie mąż Leny Zuchniak, założycielki szkoły.

Współpracują z nami:

Patrycja Kotlarska

PATRYCJA KOTLARSKA

Zajęcia wokalne

Absolwentka szkoły muzycznej I stopnia im.Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie skrzypiec oraz Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie oboju. Studiowała w Akademii Muzycznej w Warszawie na wydziale instrumentalnym (obój).
Jest absolwentką wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Akademii Muzycznej im. J.I. Paderewskiego w Poznaniu.
W wieku lat piętnastu zaśpiewała w słynnym musicalu METRO w Teatrze BUFFO.
Rok później (1998) wzięła udział w castingu do musicalu „Crazy for You” realizowanego przez Wojciecha Kępczyńskiego oraz Janusza Józefowicza w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie - była najmłodszą członkinią zespołu artystycznego.
Od tego czasu na stałe związana z Teatrem ROMA uczestnicząc we wszystkich produkcjach jako wokalistka i trener wokalny.
Od roku 2008 współpracuje również z największymi w Polsce studiami dubbingowymi - SDI Media Polska, Sonica, Master Film, Studio Publishing, Start użyczając swojego głosu w wielu bajkowo - filmowych produkcjach.
agnieszka-mrozinska

Agnieszka Mrozińska

Zajęcia aktorskie

Aktorka teatralna, dubbingowa i filmowa. Wokalistka, tancerka, a także producentka filmowa i telewizyjna. Od 2005 roku związana z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie. Zagrała m.in. w musicalach: ,,Mamma Mia", ,,Nędznicy", ,,Koty", ,,Deszczowa Piosenka", ,,Upiór w Operze", ,, High School Musical", ,,Najlepsze z Romy", ,,Ale musicale" i wielu innych. Gościła także w Teatrze Muzycznym w Gliwicach w spektaklu „High School Musical”, w którym zagrała główną rolę żeńską – Gabrielę Montez. Wystąpiła w filmach i serialach telewizyjnych: „Disco Polo”, „Niania”, „Na Wspólnej”, „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe”, „Pomydleni” oraz „Wichry Kołymy”. Bardzo aktywna jako aktorka dubbingowa, udzieliła głosu w wielu popularnych filmach, m.in. „Hannah Montana”, „Camp Rock 1 i 2”, „Scooby Doo” (cała seria), „Moja niania jest wampirem” (film i serial), „Wyśpiewać marzenia”, „Hotel Transylwania”, „Violetta”, „PacMan” oraz – tylko w 2014 roku – „Ever after High”, „Grachi”, „Xiaolin”, „Tom and Jerry” (wybrane epizody), „Equestria Girls”, „Alpha & Omega”, „Binny and The Ghost”, „Agi Bagi”, „Kacper i Ada”. Wystąpiła w filmach reklamowych, m.in. w prestiżowej francuskiej produkcji dla SYFY (Science Fiction Channell, 2014).

tancereczka-fame-roma

DOŁĄCZ DO FAME