NASZ ZESPÓŁ

Lena-zuchniak

LENA ZUCHNIAK

Założycielka Fame Akademii Estradowej, zajęcia wokalne

Wokalistka, saksofonistka, dyrygent, trener wokalny.

Absolwentka Wydziału Edukacji Muzycznej ( specjalność - dyrygentura chóralna) Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, absolwentka ZPSM II st. im. F. Chopina w Warszawie w klasie saksofonu, a także Wydziału Piosenki oraz Podyplomowego Studium Jazzowego w klasie wokalistyki jazzowej.

Od wielu lat związana z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie jako dyrygent, asystentka kierownika muzycznego, wokalistka, trener wokalny.

Występuje w programie "Jaka to melodia?" w TVP 1 jako wokalistka i saksofonistka.

Prowadzi Zespoły Wokalne na Wydziale Wokalno-Aktorskim na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Chopina w Warszawie (specjalność - musical)

W 2014 roku założyła autorską szkołę musicalową- FAME Akademia Estradowa.

Patrycja Kotlarska

PATRYCJA KOTLARSKA

Zajęcia wokalne

Absolwentka szkoły muzycznej I stopnia im.Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie skrzypiec oraz Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie oboju. Studiowała w Akademii Muzycznej w Warszawie na wydziale instrumentalnym (obój).
Jest absolwentką wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Akademii Muzycznej im. J.I. Paderewskiego w Poznaniu.
W wieku lat piętnastu zaśpiewała w słynnym musicalu METRO w Teatrze BUFFO.
Rok później (1998) wzięła udział w castingu do musicalu „Crazy for You” realizowanego przez Wojciecha Kępczyńskiego oraz Janusza Józefowicza w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie - była najmłodszą członkinią zespołu artystycznego.
Od tego czasu na stałe związana z Teatrem ROMA uczestnicząc we wszystkich produkcjach jako wokalistka i trener wokalny.
Od roku 2008 współpracuje również z największymi w Polsce studiami dubbingowymi - SDI Media Polska, Sonica, Master Film, Studio Publishing, Start użyczając swojego głosu w wielu bajkowo - filmowych produkcjach.
Agata-dabrowska

Agata Dąbrowska

Zajęcia wokalne

wokalistka, kompozytorka, aranżerka, producentka muzyczna, autorka tekstów.

Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach (Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej) oraz PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego w Nysie. 

Znana z programu „Jaka to melodia?”, występowała na deskach Teatru Studio Buffo, a obecnie jest wokalistką w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie.

Ma na swoim koncie współpracę z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej, m.in. z zespołem Bajm, Wilki, Stanem Borysem, Robertem Janowskim, Zygmuntem Kuklą, Orkiestrą Adama Sztaby 

Laureatka wielu konkursów m.in. programu TVN "Droga do gwiazd",
I miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Jazzowej i Rozrywkowej w Elblągu. 

Ma ogromne doświadczenie sceniczne, telewizyjne oraz studyjne, użycza swojego głosu także w studiach dubbing'owych.

W 2012r. wydała swój debiutancki singiel "A Ty, kim jesteś?", do którego napisała słowa i muzykę.

Wokalistka, kompozytorka i producentka w zespole Warsaw Afrobeat Orchestra. 

Autorka i prowadząca program muzyczny "sTakaToMuza", który był objęty programem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego" - "Kultura w sieci". 

Gosia Woszcyk

Małgorzata Woszczyk

Taniec

tancerka, choreograf, instruktor fitness (specjalność Taniec Sportowy w Polskiej Akademii Sportu).

Od wielu lat prowadzi zajęcia z tańca nowoczesnego i jazzowego, jak również zajęcia z akrobatyki sportowej, która od wczesnej młodości jest jej pasją. Pracuje z dziećmi i młodzieżą na zajęciach, warsztatach i obozach artystycznych, a także jako animator imprez okolicznościowych. Brała udział w ceremoniach przedmeczowych oraz pokazach tanecznych podczas UEFA EURO 2012 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Z zespołem tańca jazzowego „Mirage” z Pałacu Młodzieży w Warszawie zdobyła liczne nagrody na ogólnopolskich przeglądach i konkursach tanecznych. W dalszym ciągu bierze udział w warsztatach i występuje w pokazach wraz z zespołem „Profil", którego jest współzałożycielką.

Helena

Helena Hajkowicz

Taniec

 

Helena to absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu.
Tańca uczyła się od najmłodszych lat w warszawskim Studiu Taneczno-Aktorskim Hanny Kamińskiej oraz w innych szkołach tańca.
Gościnnie współpracuje z różnymi teatrami w Polsce(m. in. Teatr Rampa, Teatr Dramatyczny w Opolu, Teatr Powszechny, Komuna/Warszawa) i za granicą (w Chinach,Czechach,Niemczech i Rumunii).Obecnie również studiuje choreografię na Uniwersytecie Muzycznym im.F.Chopina w Warszawie.

Szymon Kołodziej

Szymon Kołodziej

Aktorstwo

 

Absolwent Olsztyńskiej Szkoły Aktorskiej im.Aleksandra Sewruka.

Teatr Lalki w Słupsku był miejscem, w którym Szymon stawiał pierwsze kroki jako zawodowy aktor. Po roku, spędził kolejne trzy sezony w Dramatycznym Teatrze Fredry w Gnieźnie grając takie role jak np: Porucznik("Damy i Huzary"), Artur("Tango").Gościnnie udało mu się zagrać na deskach teatru Koszalińskiego rolę Romea w spektaklu muzycznym("Romeo i Julia") i Olsztyńskiego rolę Nikołaja Iwanowicza("Mistrz i Małgorzata"). Obecnie rozwija się zawodowo w Warszawie najczęściej grając przed kamerą oraz w kabarecie literackim "Mucha nie siada". Obecnie można go również zobaczyć w "Koronie Królów" oraz nowych serialach: "Łowcy Cieni" i "Gabinet numer 5".

Współpracują z nami:

anna-sasiadek

Anna Sąsiadek

Zajęcia taneczne, choreografia

Tancerka, choreograf, pedagog i psycholog sportu.​

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Gdańsku. Była pierwszą solistką baletu Opery Bałtyckiej i solistką w Teatrze Wielkim w Warszawie. Karierę w Teatrze Wielkim rozpoczęła tytułową rolą w balecie "Giselle". W jej późniejszym repertuarze znalazły się m. in. główne role w "Jeziorze łabędzim", "Śpiącej królewnie" i "Trzech muszkieterach".

Współpracowała z Teatrem Narodowym, Teatrem Wielkim w Poznaniu,  Teatrem Wielkim, Teatrem Polskim, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Buffo, Teatrem Roma oraz Teatrem Capitol we Wrocławiu.

Opracowała choreografię do spektaklu "Adonis ma Gościa" oraz "Proces" (Nova Scena w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie). Jest psychologiem w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Warszawie oraz wykłada psychologię tańca i taniec klasyczny na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina. Wykłada w Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie.

Współpracuje jako pedagog i choreograf  przy projektach z zespołami dziecięcymi, młodzieżowymi a także z grupami osób o różnych typach niepełnosprawności (min. "5 zmysłów eMotion", "Baza Akcja Zintegrowanej Animacji", “Myśl w ruchu - Dekalog”, “Wielki Błękit”). Aktualnie skupia się na autorskim projekcie „Ciałodeskrypcja”, dzięki któremu osoby z dysfunkcją wzroku będą miały możliwość odkrycia i doświadczenia tańca klasycznego.

agnieszka-mrozinska

Agnieszka Mrozińska

Zajęcia aktorskie

Aktorka teatralna, dubbingowa i filmowa. Wokalistka, tancerka, a także producentka filmowa i telewizyjna. Od 2005 roku związana z Teatrem Muzycznym ROMA w Warszawie. Zagrała m.in. w musicalach: ,,Mamma Mia", ,,Nędznicy", ,,Koty", ,,Deszczowa Piosenka", ,,Upiór w Operze", ,, High School Musical", ,,Najlepsze z Romy", ,,Ale musicale" i wielu innych. Gościła także w Teatrze Muzycznym w Gliwicach w spektaklu „High School Musical”, w którym zagrała główną rolę żeńską – Gabrielę Montez. Wystąpiła w filmach i serialach telewizyjnych: „Disco Polo”, „Niania”, „Na Wspólnej”, „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe”, „Pomydleni” oraz „Wichry Kołymy”. Bardzo aktywna jako aktorka dubbingowa, udzieliła głosu w wielu popularnych filmach, m.in. „Hannah Montana”, „Camp Rock 1 i 2”, „Scooby Doo” (cała seria), „Moja niania jest wampirem” (film i serial), „Wyśpiewać marzenia”, „Hotel Transylwania”, „Violetta”, „PacMan” oraz – tylko w 2014 roku – „Ever after High”, „Grachi”, „Xiaolin”, „Tom and Jerry” (wybrane epizody), „Equestria Girls”, „Alpha & Omega”, „Binny and The Ghost”, „Agi Bagi”, „Kacper i Ada”. Wystąpiła w filmach reklamowych, m.in. w prestiżowej francuskiej produkcji dla SYFY (Science Fiction Channell, 2014).

Jacek-Zawada-foto

Jacek Zawada

Zajęcia aktorskie

Wokalista, aktor, konferansjer i trener twórczości dziecięcej. Absolwent Szkoły Muzycznej na wydziale piosenki przy Bednarskiej oraz Akademii Teatralnej na wydziale aktorskim w Warszawie. Wokalista zespołów Zawada Band i Fancy Club, laureat konkursów „Pamiętajmy o Osieckiej” i „Grzegorz Ciechowski – In memoriam”. Aktualnie występuje w warszawskich teatrach: Roma, Syrena, Rampa i Kamienica. Najważniejsze spektakle z jego udziałem to „Nie dorosłem – piosenki taty Kazika”, „Kot w butach”, „Opera za trzy grosze”, „Mały Książę”, „Mistrz i Małgorzata”, „Bagdad Cafe”. Młodzi widzowie mogli go oglądać w programie Ziarno w roli Agenta Interfejsa. Jest zagorzałym fanem tenisa.

Mirek-foto

Mirek Woźniak

Zajęcia taneczne

Absolwent Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Podyplomowego Studium Coachingu w Laboratorium Psychoedukacji.
Tancerz, choreograf, aktor musicalowy, wokalista występujący na deskach warszawskich teatrów takich jak: Teatr Muzyczny Roma (Upiór w Operze, Les Miserables), Opera Narodowa (Sudden Rain/Between), Teatr komedia (Klatka Wariatek).
Uczestnik międzynarodowych festiwali baletowych w Miami (USA), solista Margot Fonteyn Academy w “Dziadku do Orzechów” w Nowym Jorku.
Założyciel firmy Smart Star – promującej idee Świadomej edukacji młodzieży artystycznej poprzez ruch, taniec i warsztaty mentoringowo-coachingowe.

Krzysztof-foto

Krzysztof Bartłomiejczyk

Zajęcia aktorskie

Aktor musicalowy, wokalista. Występuje w Teatrze Muzycznym  ROMA w spektaklu „Piloci” (wcześniej w: „Deszczowa Piosenka”, „Les Miserables”), związany z Teatrem Rampa („Jeździec Burzy” , „Księżniczka Sara”, musical z dziecięcą obsadą – rola Kapitana Crewe). Pracował w Teatrze Dramatycznym w Płocku, Teatrze Nowym w Łodzi („Mistrz i Małgorzata”), Teatrze Polskim w Bielsku-Białej, Teatrze Muzycznym w Gdyni („West Side Story”, „Skrzypek Na Dachu”). Współpracuje z Teatrem Muzycznym Tintilo (Teatr Fundacji Twórczego Rozwoju Dziecka). Instruktor teatralny w Szkole Musicalowej Animato,  FAME Akademia Estradowa oraz podczas warsztatów wyjazdowych.

tancereczka-fame-roma

DOŁĄCZ DO FAME